O Nas

Historia naszej firmy sięga lat dziewięćdziesiątych i jest to jedna z pierwszych firm tej branży powstałej na terenie miasta Gliwice. Wtedy to jeszcze szkolono i egzaminowano pojazdami marki Fiat 126p. Nasza marka, znak firmowy jest rozpoznawany na rynku od ponad 30 lat. Przez te wszystkie lata działalności wyszkoliliśmy kilka tysięcy osób, które poruszają się nie tylko po drogach Gliwic i okolic. Nasi pierwsi kursanci to już doświadczeni kierowcy, którzy przysyłają do nas swoje dzieci a czasem i wnuki.

Dziś MIROX to wiodący, ceniony i doświadczony ośrodek szkoleniowy, który zapewnia swoim kursantom profesjonalną obsługę, wykwalifikowaną kadrę szkoleniową posiadającą wiedzę z zakresu metod i technik jazdy oraz znajomości przepisów ruchu drogowego.

Nie stoimy w miejscu , cały czas podnosimy kwalifikację naszej kadry szkoleniowej oraz stosujemy coraz to nowsze techniki szkolenia przyszłych kierowców. Posiadamy jako nieliczni na śląsku najbardziej realistyczny symulator nauki jazdy w Polsce. Każdy kursant przed przystąpieniem do jazd przechodzi na nim szkolenie i już na pierwszej godzinie jazd nie ma większego problemu z poruszaniem się po drogach.

Dążymy do tego, aby nasi kursanci mieli pełną satysfakcję z wyboru naszej szkoły, dlatego też dostosowujemy metody nauczania do indywidualnych możliwości oraz potrzeb kursanta. Na dzień dzisiejszy dysponujemy dwoma placami manewrowymi.  Zawsze wśród pojazdów szkoleniowych posiadamy te, które są w danym momencie wykorzystywane  podczas egzaminów. Celem naszego ośrodka jest nie tylko przygotowanie kursanta do zdania egzaminu ale przygotowanie do sprawnego , świadomego i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Jesteśmy otwarci i elastyczni, dlatego cenimy sobie wszelkie Państwa uwagi i propozycje.

Nasz Ośrodek został zweryfikowany zgodnie z ustawą Prawo o ruchu drogowym i posiada zezwolenie Prezydenta Miasta Gliwice nr 00952466.

mgr Tomasz Kożuch
właściciel OSK MIROX Gliwice
Mirox Nauka Jazdy Gliwice